Ana Sayfa  |  Yeni Üye  |  Üye Girişi    |  Sipariş Takibi 
(0)
0
Kategoriler
E-Bülten Üyeliği
Sitemizin yeniliklerinden ve kampanyalardan haberdar olmak için mail listemize katılın !
 

Pasta Tarifleri
Ups Kargo

 
Hakkımızda

Pastacılık sektörünün köklü ve güçlü tedarikçisi olarak 1995’ten günümüze kadar pastane, fırın, otel, restoran, kafe, yemek şirketleri gibi ev dışı tüketim noktaları ile üreticilerine ulaşarak pastacılık ve catering ürünleri satış-pazarlama, dağıtım ve lojistik hizmetlerini sunmaktayız.


2015 yılından itibaren, sahada sağladığımız uygun fiyat ve kalite avantajını online satış ile tüm Türkiye'ye sunmaya başladık.


Denizli’de başlayan pasta hikayemizde Türkiye’nin tüm illerine; pastane, fırın, oteller, kurumlar, restoranlar, pasta atölyeleri, okullar, yurtlar, yemek şirketleri ve hatta ev hanımlarının perakende isteklerine anında cevap veriyor, modern ve profesyonel bir biçimde ilerlemesi için çalışıyor, yaklaşık 2.000 ürün ile tüm müşterilerimize hizmet sunuyoruz.


Rekabetçi fiyat avantajımız, sektöründe lider markalarla çalışmamız, ulaşılabilirlik ve çözüm odaklı firmamız sayesinde birçok firmanın ilk tercihi ve distribütörüyüz.
Hızlı kargolama hizmetimizle müşterilerimizin taleplerine anında cevap vermeye çalışıyoruz.


Bugün firmamız, Türkiye’de 8 ilde toplamda 7.000 m2 alan, 3 dağıtım merkezi ile faaliyet göstermekte ve online satıştaki güvenilirliğimiz ile indirimli pasta, kurabiye, malzeme ve ekipmanlarını online olarak Türkiye’nin her yerine güvenilir bir şekilde göndermekteyiz…

 

KEN sıvı şanti ve Pregel Gelato Türkiye ana ithalatçısı firma olarak faaliyet göstermekteyiz.


Pastamoda olarak; pasta evinizde, pasta atölyenizde, evinizde gurme lezzetler yapabileceğiz pasta malzemelerini, kurabiye, kek kalıpları, pasta şekillendiricilerini, kahvaltılıkları, baklava yağlarını temin edeceğiniz adres olarak sektörde yolumuza devam etmekteyiz.

Pastamoda Bab Gıda Mad. ve Lastik Sanayi'nin Tescilli Markasıdır.
Web Tasarım ve Programlama : Webkent Yazılım